0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور انفجار۲ مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  International Clubs AFC Champions League, Group B
FC Pakhtakor Tashkent
۳
۰
Shahr Khodro FC
Finished
۱۴:۳۰
Shabab AL Ahli Dubai Club
۱
۲
AL Hilal (KSA)
Finished
۱۷:۰۰
  International Clubs AFC Champions League, Group A
AL Shorta SC (IRQ)
۰
۱
AL Wahda FC (UAE)
Finished
۱۷:۳۰
AL Ahli Saudi FC
۲
۱
Esteghlal FC
Finished
۱۹:۰۰
  Denmark Superligaen
FC Midtjylland
۲
۰
Lyngby BK
Finished
۲۱:۳۰
  Netherlands Eerste Divisie
Jong Ajax Amsterdam
۲
۴
NAC Breda
Finished
۲۲:۳۰
  Germany 2. Bundesliga
VfL Bochum
۰
۱
VfB Stuttgart
Finished
۲۳:۰۰
  Argentina Superliga
CA River Plate
۱
۰
CA Banfield
Finished
۰۲:۱۰
CA Central Cordoba SE
۰
۴
Boca Juniors
Finished
۰۴:۲۰
Atletico Lanus
۱
۱
Newells Old Boys
Finished
۰۲:۱۰
  Czech Republic 1. Liga
FK Jablonec
۴
۰
1 FK Pribram
Finished
۲۰:۳۰
  Turkey Super Lig
Gaziantep FK
۲
۰
Caykur Rizespor
Finished
۲۰:۳۰
Antalyaspor AS
۳
۱
Kasimpasa
Finished
۲۰:۳۰
  France Ligue 2
LB Chateauroux
۳
۲
RC Lens
Finished
۲۳:۱۵
  Italy Serie B
AC Chievo Verona
۲
۰
US Salernitana 1919
Finished
۲۳:۳۰
  Algeria Ligue 1
CR Belouizdad
۱
۰
NA Hussein Dey
Finished
۲۱:۱۵
CS Constantine
۱
۱
MC Oran
Finished
۱۹:۳۰
AS Ain Mlila
۱
۱
USM Alger
Finished
۱۷:۳۰
ES Setif
۳
۰
CA Bordj Bou Arreridj
Finished
۱۸:۳۰
JS Kabylie
۰
۰
Paradou AC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
ASO Chlef
۲
۱
US Biskra
Finished
۱۹:۳۰
USM Bel Abbes
۳
۱
NC Magra
Finished
۱۹:۳۰
  Israel Premier League
Beitar Jerusalem FC
۰
۱
Hapoel Tel Aviv FC
Finished
۲۱:۴۵
  Greece Super League 2
APO Levadeiakos FC
۲
۱
Panachaiki 1891 FC
Finished
۱۶:۳۰
A.o. Kassiopi
۱
۰
Apollon Pontou
Finished
۱۶:۳۰
  Turkey 1. Lig
Adanaspor
۰
۰
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
Finished
۱۹:۳۰
  Bulgaria First Professional League
FC Arda Kardzhali
۰
۱
PFC Slavia Sofia
Finished
۱۸:۳۰
  Paraguay Primera Division, Apertura
Club Olimpia
۴
۰
12 De Octubre De Itaugua
Finished
۰۲:۴۵
SOL De America
۳
۱
General Diaz
Finished
۰۰:۳۰
  Ecuador LigaPro Primera A, First stage
Barcelona SC
۰
۰
Tecnico Universitario
Finished
۰۲:۱۵
  India I-League, 2nd Division
ATK FC
۲
۰
Kashmir FC
Finished
۱۲:۰۰
  Portugal Segunda Liga
FC Penafiel
۰
۰
GD Chaves
Finished
۲۳:۱۵
  Italy Serie C, Girone B
Reggio Audace FC
۳
۱
FC Arzignano Valchiampo
Finished
۲۳:۱۵
  Israel Liga Alef North
Maccabi Tzur Shalom
۱
۱
SC Daburiyya Osama
Finished
۱۵:۳۰
  Peru Primera Division, Apertura
UTC De Cajamarca
۲
۱
Cusco FC
Finished
۲۳:۳۰
Sport Huancayo
۱
۱
Deportivo Municipal
Finished
۰۲:۱۵
FBC Melgar
۱
۰
Sporting Cristal
Finished
۰۰:۰۰
  Colombia Primera A, Apertura
CD Junior FC
۰
۰
CD Once Caldas
Finished
۰۲:۴۰
Cucuta Deportivo FC
۰
۰
AD Pasto
Finished
۰۴:۴۵
Envigado FC
۴
۰
CA Bucaramanga
Finished
۰۰:۳۵
  England Premier League
Chelsea FC
۰
۲
Manchester United
Finished
۲۳:۳۰
  Germany 3. Liga
FC Bayern Munich II
۶
۱
Hallescher FC
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Paulista, Serie A1
Ferroviaria SP
۰
۰
Santos FC SP
Finished
۰۱:۳۰
  Russia FNL Cup
Fc Kamaz Naberezhnye Chelny
۲
۲
FK Yenisey Krasnoyarsk
Finished
۱۴:۱۵
Russia
۲
۲
FC Rotor Volgograd
Finished
۱۱:۳۰
FC Ural Yekaterinburg
۰
۰
FC Khimki
Finished
۱۷:۰۰
Rodina Moscow
۲
۰
FC Fakel Voronezh
Finished
۱۹:۴۵
  Italy Serie A
AC Milan
۱
۰
FC Torino
Finished
۲۳:۱۵
  India I-League
Indian Arrows
۱
۳
Quess East Bengal FC
Finished
۱۷:۰۰
  International Clubs Club Friendly Games
FC Kolkheti-1913 Poti
۲
۱
FC Bakhmaro Chokhatauri
Finished
۱۳:۳۰
USV Stubenberg
۱
۲
Usv Albersdorf Prebuch
Finished
۲۲:۰۰
Dinamo St Petersburg
۱
۳
Zvezda St Petersburg
Finished
۱۰:۳۰
FC Zenit St Petersburg
۳
۱
Kairat Almaty
Finished
۱۷:۳۰
Obolon-Brovar Kiev
۱
۰
MFC Zhytomir
Finished
۱۴:۳۰
Girnik-Sport
۲
۲
FC Metalist 1925
Finished
۱۵:۳۰
Sdyushor Zenit St. Petersburg
۱
۱
FC Pskov-747
Finished
۱۴:۳۰
Fk Yadro St Petersburg
-
-
Leningradets
inprogress
۱۲:۳۰
Fc Kryvbas Kriviy Rih
-
-
Olimpik Kropyvnytskyi
inprogress
۱۴:۳۰
FC Metalist 1925
-
-
Girnik-Sport
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Brazil Copa do Nordeste
EC Vitoria BA
۰
۰
AD Freipaulistano
Finished
۰۰:۳۰
CS Alagoano AL
۰
۱
Botafogo FC PB
Finished
۰۰:۳۰
  Portugal U19 Championship, Phase 2
SL Benfica
۲
۱
Sporting Lissabon
Finished
۲۰:۳۰
  Romania Liga 1
AFC Hermannstadt
۲
۲
AFC Astra Giurgiu
Finished
۲۱:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group C
SC Beira Mar
۲
۲
Clube Condeixa
Finished
۲۲:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga North
Hannover 96 II
۲
۱
Hamburger SV II
Finished
۲۲:۴۵
  Mexico Primera Division, Clausura
Necaxa
۲
۳
Queretaro FC
Finished
۰۲:۳۰
Club Santos Laguna
۲
۱
Tigres Uanl
Finished
۰۴:۱۵
  Argentina Primera Division, Women
CA Huracan
۰
۱
CA Independiente
Finished
۲۳:۳۰
  Ireland Leinster Senior League, Senior Division
Home Farm FC
۴
۱
Tolka Rovers AFC
Finished
۲۳:۳۰
  Uruguay Primera Division, Apertura
Club Atletico Rentistas
۲
۰
Club Nacional De Football
Finished
۰۲:۰۰
Cerro Largo FC
۱
۰
Danubio FC
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Mineiro, Modulo I
CA Patrocinense MG
۱
۱
Cruzeiro EC MG
Finished
۰۱:۳۰
  Uruguay Primera Division Reserve League
Penarol Montevideo
۱
۱
CA Cerro
Finished
۲۳:۰۰
  Italy Serie C, Girone A
Carrarese Calcio 1908
۲
۱
AC Renate
Finished
۲۳:۱۵
  Brazil Carioca, Serie A, Relegation round
Americano FC RJ
۲
۰
America FC RJ
Finished
۰۲:۰۰
  Greece Super League 1
OFI Kreta
۱
۰
Atromitos Athinon
Finished
۲۱:۰۰
  Argentina Primera Nacional, Group A
CA Belgrano
۱
۱
Agropecuario Argentino
Finished
۰۱:۳۰
Nueva Chicago
۱
۱
Club Atletico Temperley
Finished
۰۰:۰۰
  Iraq Iraqi League
AL Minaa
۱
۰
Naft Al-junoob Sc
Finished
۱۷:۰۰
Air Force Club
۲
۱
Al Nafit Maysan
Finished
۱۷:۰۰
  Argentina Primera Nacional, Group B
Gimnasia Y Esgrima Mendoza
۱
۰
Club Almagro
Finished
۰۰:۰۰
CA Sarmiento
۲
۱
Instituto AC Cordoba
Finished
۰۲:۰۰
  Colombia Primera B, Apertura
CD Cortulua
۲
۰
Bogota FC
Finished
۰۳:۰۰
Atletico FC
۰
۳
CD Real San Andres
Finished
۰۰:۰۰
  Chile Primera Division
Universidad De Concepcion
۱
۲
Curico Unido
Finished
۰۳:۳۰
Colo Colo
-
-
CD Universidad Catolica
Abandoned
۰۰:۳۰
  Costa Rica Primera Division, Clausura
AD Santos De Guapiles
۰
۱
LD Alajuelense
Finished
۰۲:۴۰
ADR Jicaral
۰
۰
Guadalupe FC
Finished
۰۰:۳۰
AD Municipal Grecia
-
-
Deportivo Saprissa
Cancelled
۰۰:۳۰
  Montenegro 1. CFL
FK Iskra Danilovgrad
۳
۰
OFK Titograd
Finished
۱۹:۳۰
  Peru Reserve League
UTC de Cajamarca
۱
۱
Cusco FC
Finished
۲۰:۳۰
  International Youth U20 Copa Libertadores, Group B
Danubio Fc
۱
۳
CA River Plate (Arg)
Finished
۰۰:۳۰
Millonarios FC
۲
۲
Cerro Porteno
Finished
۰۲:۴۵
  Argentina Torneo Regional Federal Amateur
Defensores De Pilar
۱
۱
General Paz Juniors
Finished
۰۰:۰۰
Atletico Rio Tercero
۱
۱
Sportivo Y Biblioteca Atenas
Finished
۰۳:۰۰
Juventud de Pergamino
۰
۰
Linqueno
Finished
۰۳:۰۰
Juventud Agrario De Corralito
۱
۳
Union De Oncativo
Finished
۰۳:۰۰
  Guatemala Liga Nacional, Clausura
Deportivo Guastatoya
۰
۰
CSD Xelaju MC
Finished
۰۰:۰۰
CD Malacateco
۰
۳
Deportivo Sanarate
Finished
۰۳:۳۰
  El Salvador Segunda Division
CD Racing Junior de Armenia
۰
۰
CD Titan
Finished
۰۰:۳۰
  Jamaica KSAFA Super League, 2nd Division
Rockfort Fc
۰
۲
Liguanea United Fc
Finished
۰۱:۰۰
  Denmark Amateur Reserveligaen, Pulje 3
AC Horsens
-
-
Sonderjyske
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Malta Premier League, Main round
Hamrun Spartans FC
۱
۰
Senglea Athletic
Finished
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید